Tulbimeres Holland ja lillefestival

Reisi lühiinfo

HIND:
al. 769 €

 

Vaata reisi marsruuti 

Amsterdam

 

keukenhof

 

Zanse

 

keukenhof

 

Zanse

 

Keukenhof

 

Volendam

 

Delft

19.04 - 22.04.2018
HET LOO PALEE – AMSTERDAM – ALKMAAR – ZAANSE-SCHANS – VOLENDAM – KEUKENHOF – LISSE – MADURODAM – HAAG – DELFT

Kevadised tulbiväljad on väga muljetavaldavad. Võimalus viibida 50-aastase traditsiooniga lillefestivalil - näha oma silmadega majakõrguste lilleskulptuuride rongkäiku Lisse’s, külastada maailma suurima sibullillede kollektsiooniga ainulaadset Keukenhofi aeda. Saate nautida kontrastiderikast Amsterdami tuledes virvendavatel kanalitel ja Madurodamis heita pilk kogu Hollandile miniatuuris.

1. päev

Kohtumine Tallinna lennujaamas PUHKUSEREISIDE KASSA JUURES (terminali parempoolses osas, check-ini laudade nr 14-15 vastas) kl. 04.30. Lend Tallinn-Riia kl. 06.00-06.45, Riia-Amsterdam 07.40-09.05 (NB! Kohalikud ajad. Lennuajad võivad muutuda, palun kontrollige neid paar päeva enne reisi). Sõidame peaaegu et kuninglikku pühamusse – Het Loo kuninglikku suveresidentsi. Suurejoonelise barokkaiaga ümbritsetud hoonete kompleks on üle 300 aasta teeninud Hollandi kuninglikku perekonda. 1984. a. avati palee ka avalikkusele kui muuseum. Uhke barokkaed erinevatel tasapindadel on loodud 17. saj. Hollandi eesrindlikumaid aiaarhitektuurireegleid jälgides. Peahoone on lihtne ja praktilise lahendusega, moodustades toretseva aiaga imeliselt harmoonilise terviku. See on olnud kodu läbi mitme sajandi. Just siin on toimunud mitmed ülitähtsad kohtumised. Majutus hotelli. Väike puhkus. Ülevaatlik linnaekskursioon bussiga Hollandi pealinnas Amsterdamis. Siin on palju kaunite fassaadidega rikaste kaupmeeste häärbereid, omapärane atmosfäär, kus on läbi põimunud maailmakuulsad kunstimuuseumid kontrastiderikaste kaubandus¬tänavatega.. Õhtune jalutuskäik Amsterdami peatänaval. Linna võlu ja sarm on tema kanalid, kutsustakse ju Amsterdami Põhjamaade Veneetsiaks. Laevasõit kanalitel ja “punaste laternate rajoon”. Majutus kõik 3 ööd Amsterdami eeslinnas ***hotellis (2-sed toad).

2. päev

Hommikusöök. Väljasõit Alkmaari. See ajalooline linnake on tuntud eelkõige tänu kuulsale iganädalasele juustuturule. See traditsiooniline turg on tuntud juba 17. saj algusest ning toimub Waagpleinil. Siia on kokku veetud hulgaliselt juustu Edamist ja Goudast. Kuulsad juustukandjad traditsioonilistes valgetes riietes ja õlgkaabudes veavad jooksujalu kaalukotta suuri juusturattaid. 17. saj pärit kesklinna hooned vanade fassaadidega, vana kindlus, mis muudetud aiaks. Zaanse-Schansi vabaõhumuuseum - 17. sajandile iseloomulik tuulikute küla. Juustufarm, kus saab degusteerida ja kaasa osta ehtsat hollandi juustu. Puukingatöökojas näeme kuidas valmivad kuulsad hollandi puukingad. Külastame Volendami kaluriküla – ühte maalilisemat paika Hollandis. Saab ka proovida kohalikke toite.

3. päev

Hommikusöök. Väljasõit Hollandi tulbipõldude piirkonda, kus külastame suurejoonelist Keukenhofi lilleaeda, mis on ainus omataoline Euroopas. Avatud vaid kaks kuud aastas. Peenardel õitsevad tuhanded tulbid, nartsissid, hüatsindid. Paviljonides on igal aastal uus kujundus ja uutel teemadel lillekompositsioonid. Lõuna ajal jälgime Lisse'i ümbruses lilleparaadi. See on Hollandi igakevadine uhkus. Suurte autodel veetavate lillekompositsioonide paraad läbib päeva jooksul 40 km pikkuse teekonna, saatjateks orkestrid ja võluvad trummitüdrukud. Põgus tutvus kuningliku Den Haagiga, Hollandi valitsuse ja parlamendi linnaga, mis asutati 13.saj. See on pargirohelusse sulanduv aristokraatide ja rikaste linn. Külastame Madurodami. “Mini Holland”, kus uskumatult lühikese ajaga saab ülevaate kogu Hollandist. Õhtune jalutuskäik Delftis, linnas, mis on üle maailma tuntud tänu oma sinivalgele keraamikale. Puudega ääristatud kanalite, kuulsate ehitiste ja muuseumidega on Delft üks Madalmaade võluvamaid linnu.

4. päev

Hommikusöök. Päev Amsterdamis. Aeg muuseumide külastamiseks. Valik on teie – Vincent van Gogh’i muuseum, Madalmaade Kunstimuuseum, Kaasaegse Kunsti muuseum, Madame Tussaud’ vahakujude muuseum. Soovijad saavad külastada lilleturgu, teemandilihvimistehast (tasuta). Vaba aeg linnas. Transfeer lennujaama. Lend Amsterdam-Riia kl 18.50-22.05; Riia-Tallinn 23.10-23.59. (NB! Kohalikud ajad. Lennuajad võivad muutuda. Palun kontrollige neid paar päeva enne lendu!). Reis lõpeb Tallinna lennujaamas.

HIND:
769 € korduvreisija soodushind

809 € tavahind

HINNA SEES:

  • lennupiletid Tallinn-Amsterdam-Tallinn,
  • lennujaamamaksud 117 € (19.05.2017 seisuga, võivad muutuda),
  • kohalik buss neljal päeval,
  • majutus kõik 3 ööd Amsterdami eeslinnas ***hotellis koos hommikusöögiga (2-sed toad),
  • suurte kogemustega giid-grupijuht ja eestikeelsed ekskursioonid,
  • käibemaks.

LISATASU EEST (tellimine ja tasumine enne reisi):

  • tervisekindlustus või tervise- ja reisitõrkekindlustus (sõltuvad vanusest),
  • ühene majutus 128 €.

KAASA: kuni reisi lõpuni kehtiv EV pass või ID-kaart.

 

Lendudel teenindab Air Baltic. Lennukisse on lubatud tasuta kaasa võtta üks äraantav pagasiühik kaaluga kuni 20 kg. Lisaks võib salongi võtta käsipagasi maksimummõõtmetega 55x40x20 cm ja kaaluga 8 kg. Pagasireeglid: https://www.ecaa.ee/et/reisimine-ohutus-lennundusjulgestus/mida-ei-tohi-reisile-kaasa-votta

 

* Mugavat transporti Tartust Tallinna lennujaama ja tagasi pakub Tartaline AirportShuttle. Vaata lähemalt http://www.tartaline.ee/.

 

Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.

 

Mõningad hinnad, tasumine kohapeal  (2016.a. andmetel, hinnad võivad muutuda sõltumata reisikorraldajast):

Alkmaari juustuturg koos kohaliku giidiga  10 €
Keukenhof'i aed (grupihind) 13.50 € (tavapilet 16 €, 4-11a laps 8 €)
Madurodam (grupihind) 11 €
Amsterdami kanalisõit 10 €
Het Loo palee (grupihind) 12.50 €
Madalmaade Kunstimuuseum 17.50 € (kuni 18a tasuta)
Van Gogh'i muuseum 17 € (kuni 18a tasuta)
Vahakujude muuseum (kl 10-17.30) 23.50 € (5-15a laps 19.50 €)
Kaasaegse Kunsti muuseum 15 € (19-29a 7.50 €, kuni 18a tasuta)
Rembrandti majamuuseum 13 € (ISIC kaardiga 10 €, 6-17a laps 4 €)
Tramm Amsterdamis 2.90 € tunnipilet
Lõunasöök Amsterdamis al 10 €

 

 

Soovitame teha reisitõrkekindlustuse, mis garanteerib reisijale hüvitise reisist mõjuva takistuse tõttu loobudes.
Reisija on kohustatud tutvuma Tensi-Reiside pakettreisilepinguga!
Tagasi Üles