Tartu büroo: Ülikooli 4 II korrus Tel 7 344 207 tartu@tensireisid.ee

Tallinna büroo: Estonia pst 5a Tel 6703 000 tallinn@tensireisid.ee

Pärnu büroo: Ringi 10 Tel 44 26 300 parnu@tensireisid.ee

Taani Legoland

Reisi lühiinfo

HIND:
al. 519 €

 

Vaata reisi marsruuti

 

Legoland

 

Legoland

 

Legoland

 

Legoland

 

Legoland

29.07 - 31.07.2018
1. päev

Kogunemine Tallinna lennujaamas CHECK-INI LAUAS NR 1 (NB! Kogunemiskoht on muutunud) kl. 04.30. Lend Tallinn-Helsingi kl. 06.05-06.40, Helsingi-Billund kl. 08.05-08.55 (NB! Kohalikud ajad! Palun kontrollige lennuaegu paar päeva enne reisi). Läheme ja paigutame oma pagasi hotelli hoiuruumi ning sõidame lõbutsema LEGOLANDI - miljonite klotside mängumaale. Lego pereäri on taanlaste au ja uhkus ning Billundis asuv Legoland on külastajatele avatud juba aastast 1968. Legolandi parke on avatud maailmas mujalgi, kuid kuna Lego sünnilugu on alguse saanud just siit väikesest linnakesest, siis on see kahtlemata tähelepanuväärseim omasuguste parkide seas. Alates 60ndatest on Legolandi kõvasti edasi arendatud ning Billund elab ja hingab Lego tähe all rohkem kui ei kunagi varem. Igal algaval hooajal rajatakse Legolandi juurde uusi teemaparke või atraktsioone. Aastal 2012 avati nt Polaarmaa, kus sõidab ringi Ameerika raudtee stiilis kiirrong ja kus elavad päris ehtsad pingviinid. Meeletul kiirusel kihutav rong viib teid aga otse jääkaru koopasse! Legolandis jagub tegevust ja avastamist alates päris pisikestest kuni vanaemade-vanaisadeni välja. Pered saavad osaleda tuletõrjevõistlustel, mürada veelahingutes piraadilaevadel, sõita kanuuga, lasta endid hirmutada kummitustemajas ja palju-palju muud. Uusim ja hulganisti investeeringuid nõudnud on aastal 2016 avatud Ninjago ala, kus saab proovile panna oma võitluskunstideoskused. Kui jalad ära väsivad saate teha tiiru Legorongiga või vaadata jahedas kinos Lego Studio poolt valmistatud vahvaid 4D lühifilme. Legolandis asub ka mitmeid peredele mõeldud restorane. Väravapiletiga pääseb Legolandis kõikjale, vaid need lapsed, kes otsustavad endile Legolandi liikluslinnakus juhiload soetada, peavad plastikust kaardile trükitud lubade eest pisut veel rahakotist välja käima. Aga load näevad välja nagu päris!

Aastal 2015 toodi Billundi Legolandi ka maailma suurim legokonstruktsioon: Tähesõdade filmist tuntud X-Wing, mis koosneb 5,3 miljonist klotsist ja kaalub lausa 20 tonni. Ka aastal 2018 on oodata juba uusi üllatusi. Üks on kindel – Legolandis juba igav ei hakka! Kuna turistide huvi Legolandi vastu on suur, siis pingutatakse väga, et kogu Billund oleks lastega saabuvatele peredel üks tore ja mõnus peatuspaik. Billund on äärmiselt armas ja lastesõbralik koht, kus oma laste või lastelastega väärtuslikku aega veeta!
Majutus 2 järgnevat ööd Zleep hotellis (2-4sed toad).

2. päev

Hommikusöök rootsi lauas. Veedame ka teise lõbusa päeva Legolandis. Esimesel päeval jõudsite ehk juba ringi peale teha, kõik atraktsioonid läbi käia ning teisel päeval saate meeldima hakanud kohti uuesti külastada. Soovijatele õhtupoolikul väike giidiga jalutuskäik läbi skulptuuride pargi Billundi vanalinna. Huvitavat tegevust leidub terveks päevaks kogu perele. Öömaja samas hotellis.

3. päev

Hommikusöök rootsi lauas. Pagasi paigutame hotelli hoiuruumi. Lisaks Legolandis müramisele saab seal lähedal asuvas Lalandia veepargis nautida ka veemõnusid. Täna pühendumegi ujumisele. Lalandia on suur vaba-ajakeskus Billundis, mille üheks põhiliseks atraktsiooniks on 10 000 m² veepark Aquadome. Väidetavalt on see hetkeseisuga Põhja-Euroopa suurim veepark. Lisaks Aquadome´ile asuvad Lalandias ka laste mängupark Monky-Tonky, batuudid, ronimisseinad, keeglirajad ja talvemaailm, kus saab uisutada. Lalandias on ka mitmeid peredele mõeldud restorane ja toidupood. Võimalus külastada ka uhiuut Lego Brand House´i, mis avati septembris 2017. Billundi linnasüdames asuv mängulise arhitektuuriga Lego esindusmaja teeb suure austusavalduse Lego klotsile ja selle ajaloole. Muuseumis on väljas ka Lego pere-ettevõtte esimesed tooted päris algusaegadest, milleks olid hoopis järelveetavad puupardid. Tegevust ja uudistamist jätkub Billundis terveks päevaks. Õhtul võtame pagasi ja läheme lennujaama. Lend Billund-Helsingi kl. 20.10-22.55; Helsingi-Tallinn kl. 23.45-00.20 (NB! Kohalikud ajad. Lennuajad võivad muutuda, palun kontrollige neid paar päeva enne reisi). Reis lõpeb Tallinna lennujaamas.

HIND:
4-ses toas 519 € korduvreisija soodushind / 549 € tavahind
                               * lai voodi kahe eraldi tekiga, nari, voodide alt väljatõmmatav lisavoodi

3-ses toas 539 € korduvreisija soodushind / 569 € tavahind
                               * lai voodi kahe eraldi tekiga, nende kohal nari

2-ses toas 569 € korduvreisija soodushind / 599 € tavahind
                               * kaks kõrvuti voodit

Korduvreisija soodushind kehtib Tensi-Reiside korduvreisijatele ja kõikidele uutele broneerijatele kuni 11.02.2018.

HINNA SEES:

  • lennupiletid Tallinn-Billund-Tallinn,
  • lennujaamamaksud 115 € ( 12.09.2016.a. seisuga, võivad muutuda),
  • öömaja koos hommikusöökidega rootsi lauas,
  • transfeerbussid hotelli ja Legolandi/Lalandia vahel,
  • giid-grupijuht,
  • käibemaks.

LISATASU EEST (tellimine ja tasumine enne reisi):

  • tervisekindlustus või tervise- ja reisitõrkekindlustus (sõltuvad vanusest), küsi ka perekindlustust.

KAASA: kuni reisi lõpuni kehtiv EV pass või ID-kaart, ujumisriided, käterätt. Kontrollige varakult laste dokumentide olemasolu ja kehtivust.

 

Lendudel teenindab Finnair. Pardal pakutakse tasuta kohvi, teed ja mustikamahla. Toitlustus ja teised joogid on lisatasu eest. Lennukisse on lubatud tasuta kaasa võtta üks äraantav pagasiühik kaaluga kuni 23 kg. Lisaks võib salongi võtta käsipagasi maksimum mõõtmetega 55x40x23 cm ja kaaluga 8 kg. Pagasireeglid: https://www.ecaa.ee/et/reisimine-ohutus-lennundusjulgestus/mida-ei-tohi-reisile-kaasa-votta

* Mugavat transporti Tallinna lennujaamast Tartusse pakub AirportShuttle. Vaata lähemalt http://www.tartaline.ee/


Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.

 

Mõningad hinnad, tasumine kohapeal  (2017. a. andmetel, võivad muutuda sõltumata reisikorraldajast): 

Lego House

199 DKK

Legolandi 1-päeva pilet  

Legolandi 2-päeva pilet

359 DKK (lapsed alla 3a tasuta)

488 DKK (lapsed alla 3a tasuta)


(lapsed tasuta, kui on kaasas vaucherid kauplustes 
 

olevatest Lego reklaambrošüüridest).

NB! Pileteid on võimalik ette osta ka Legolandi koduleheküljelt 

https://www.legoland.dk/en/tickets/prices-and-tickets/

Veekeskuse Lalandia päevapilet  
täisk. 270 DKK / 220 DDK lastele alla 12 aastat

 

 

Soovitame teha reisitõrkekindlustuse, mis garanteerib reisijale hüvitise reisist mõjuva takistuse tõttu loobudes.
Reisija on kohustatud tutvuma Tensi-Reiside pakettreisilepinguga!
Tagasi Üles