Taani Legoland

Reisi lühiinfo

HIND:
al. 169-479 €

 

Vaata reisi marsruuti

 

Legoland

 

Legoland

 

Legoland

 

Legoland

 

Legoland

10.07 - 15.07.2018
1. päev

Väljasõit Tartust Vanemuise alumisest parklast kell 14.00. Tallinlastega kohtume Tallinna sadamas D-terminali ees parklas meie bussi juures kl. 17.00. Tallinki luksuslaev väljub Stockholmi kl. 18.00. (NB! Väljasõiduajad täpsustatakse ja võivad muutuda juhul kui laevade väljumisajad muutuvad. Palun kontrollige!) Laeval meelelahutusprogramm, õnnitleme sünnipäevalisi, laulame karaoket ja tantsime hea tantsumuusika saatel, hoogsad võistlused panevad kaasa elama ja meeleolukas keskööshow teeb tuju heaks, ilusa ilma puhul saab laevatekil nautida merre loojuvat päikest. Ööbimine B-klassi 4-ses kajutis (4 inimest kajutis).

2. päev

Hommikusöök laevas rootsi lauas (lisatasu eest). Stockholmi sisse sõites saab laevalt imetleda maailma kaunimat saarestikku. Kl. 10.15 kohaliku aja järgi saabume Stockholmi. Sõit läbi Rootsimaa. Ületame praamiga Öresundi väina ja praamisõidul näeme üle vee Hamleti lossi Helsingöris. Sõidame edasi Fyni saarele ja Jüütimaale ning ületame maailmas suuruselt teise rippsilla. Majutus järgnevad 2 ööd Fredericias *****hostelis (2-4-sed toad).

3. päev

Hommikusöök rootsi lauas. Ja nüüd reisi maiuspala – KAKS PÄEVA LEGOLANDIS. Alustame oma hommikut Billundi vanalinna rajatud uhiuues ja ülipõneva arhitektuuriga Lego esindushoones, mis avati 2017. a. sügisel. www.legohouse.com Maja ühendab endas nii Lego ajaloo kui ka praeguse hetke. Võimalus valida, kas soovite külastada esindusmaja tasuta või tasulisi alasid. Tasulises alas asub näiteks Lego muuseum, kus väljas ka päris esimesed tooted, mis Lego nime all valmisid. Sealt edasi suundume miljonite klotside mängumaale ehk Legolandi parki. Lego pereäri on taanlaste au ja uhkus ning Billundis asuv Legoland on külastajatele avatud juba aastast 1968.Legolandi parke on avatud mujalgi maailmas, kuid kuna Lego sünnilugu on alguse saanud just siit väikesest linnakesest, siis on see kahtlemata tähelepanuväärseim omasuguste parkide seas. Alates algusaegadest on Legolandi parki üha suuremaks arendatud ning Billund elab ja hingab Lego tähe all rohkem kui ei kunagi varem. Igal algaval hooajal rajatakse Legolandi juurde uusi temaatilisi alasid, atraktsioone, uusi ehitisi. Aastal 2012 avati nt Polaarmaa, kus sõidab ringi Ameerika raudtee stiilis kiirrong ja kus elavad päris ehtsad pingviinid. Meeletul kiirusel kihutav rong viib teid aga otse jääkaru koopasse! Legolandis jagub tegevust ja avastamist alates päris pisikestest kuni vanaemade-vanaisadeni välja. Pered saavad osaleda tuletõrjevõistlustel, mürada veelahingutes piraadilaevadel, sõita kanuuga, lasta endid hirmutada kummitustemajas, end proovile panna Ninjago-maal ja palju-palju muud. Kui jalad ära väsivad saate teha tiiru Legorongiga või vaadata kinos Lego Studio poolt valmistatud vahvaid 4D lühifilme. Legolandis asub ka mitmeid peredele mõeldud restorane. Väravapiletiga pääseb Legolandis kõikjale, vaid need lapsed, kes otsustavad endile Legolandi liikluslinnakus juhiload soetada, peavad plastikust kaardile trükitud lubade eest pisut veel rahakotist välja käima. Aga load näevad välja nagu päris! Esimesel päeval jõuab ringi peale teha, kõik atraktsioonid läbi käia ning teisel päeval juba meeldima hakanud kohti uuesti külastada. Legoparki jääme esimesel päeval kuni ala sulgemiseni.

4. päev

Hommikusöök rootsi lauas. Esimese poole päevast veedame veel Legolandis. Seejärel soovijatele Givskudi safaripark, kus võimalus näha loomi looduses. Park avati 1969. aastal ja oli alul tuntud Lõvipargina. Nüüdseks on sinna lisandunud ka palju teisi loomaliike. Iseäranis armastatud on selles pargis gorillapere ja leemurid. Kellel esimesel päeval Legolandist veel isu täis ei saanud, võivad jääda Legolandi terveks teiseks päevaks. Varajastel õhtutundidel hakkame taas sõitma Rootsi poole. Ületame Helsingøris praamiga Öresundi väina. Öömaja jääb Rootsi poole peale, Helsingborgi. ***hotellis (2-4-sed toad).

5. päev

Hommikusöök rootsi lauas. Alustame sõitu Stockholmi. Teel teeme peatuse idüllilises Gränna linnakeses, kus kommimeistrid demonstreerivad meile, kuidas valmib Rootsi tuntuim maiustus – punavalgetriibuline pulgakomm polkagris. Tallinki luksuslaev väljub Tallinnasse kl 17.30. Võimalus minna sööma õhtusööki (lisatasu eest). Laeval meelelahutust pere pisematele ja suurematele. Ööbimine B-klassi 4-ses kajutis (4 inimest kajutis).

6. päev

Hommikusöök laevas rootsi lauas (lisatasu eest). Saabume kl 10.00 Tallinnasse. Sõit Tartusse.

KORDUVREISIJA SOODUSHIND:
479 € täisk.
399 € lapsed 6-17a
349 € lapsed alla 6a (koos ühe vanemaga voodi- ja kajutikohaga)
169 € lapsed alla 6a (koos ühe vanemaga voodi- ja kajutikohata, ainult bussikoht)

TAVAHIND:
509 € täisk.
419 € lapsed 6-17a
369 € lapsed alla 6a (koos ühe vanemaga voodi- ja kajutikohaga)
179 € lapsed alla 6a (koos ühe vanemaga voodi- ja kajutikohata, ainult bussikoht)

Korduvreisija soodushind kehtib Tensi-Reiside korduvreisijatele ja kõikidele uutele broneerijatele kuni 11.02.2018.

HINNA SEES:

 • öömajad *****hostelis ja ***hotellis koos hommikusöökidega rootsi lauas,
 • edasi-tagasi koht B-klassi 4-ses kajutis (4 inimest kajutis),
 • laeva- ja praamipiletid,
 • sillamaksud,
 • mugavustega buss,
 • giid-grupijuht,
 • käibemaks.

LISATASU EEST (tellimine ja tasumine enne reisi):

 • tervisekindlustus või tervise- ja reisitõrkekindlustus (hinnad sõltuvad vanusest), küsi ka perekindlustust,
 • hommikusöök laevas (10.50 € täiskasvanu, 6.50 € 12-17a, 4.50 € 6-11a),
 • õhtusöök laevas (33 € täiskasvanu, 15.50 € 12-17a, 10.50 € 6-11a),
 • voodipesu ja käteräti laenutus hostelis à 10 €,
 • koht kaheses kajutis (B2) laevas 78 €,
 • koht kolmeses kajutis (B3) laevas 26 €,
 • kahene majutus öömajades.

NB! Kui 2-3-liikmeline pere soovib majutuda ühte kajutisse, tuleb neil osta kogu kajut, kuna sellele reisile tavaliselt keegi üksi ei tule ja teisi peresid lahutada ei saa.

Kui 2-liikmeline pere soovib majutuda eraldi kahesesse tuppa, siis kehtib mõlemale täiskasvanu hind.

KAASA: kuni reisi lõpuni kehtiv EV pass või ID-kaart, voodipesu ja käterätt (kui ei ole ette tellitud, võib laenutada ka kohapeal à 70 DKK), veidi toitu. Kontrollige varakult laste dokumentide olemasolu ja kehtivust.

 

Fredericia hostelis on võimalik kasutada täisvarustuses kööki. Olemas on pliit ja potid ning töötav praeahi. Soovitame kaasa võtta isiklikud toidunõud (taldrik, kahvel, jooginõu). Restorane öömaja läheduses ei ole.

 

Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.

 

Mõningad hinnad, tasumine kohapeal (2017. a. andmetel, võivad muutuda sõltumata reisikorraldajast): 

Lego House
199 DKK

Legolandi 1-päeva pilet
Legolandi 2-päeva pilet 

359 DKK (lapsed alla 3a tasuta)
488 DKK (lapsed alla 3a tasuta)

 

lapsed tasuta, kui on kaasas vaucherid kauplustes
olevatest Lego reklaambrošüüridest).
NB! Pileteid on võimalik ette osta ka Legolandi koduleheküljelt
https://www.legoland.dk/en/tickets/prices-and-tickets/

Givskudi safaripark
grupile al. 20 in: 180 DKK, 3-12a 95 DKK, üle 65a 160 DKK,
  tavahind: 200 DKK, 3-12a 110 DKK
pulgakomm Grännas
al. 10-15 SEK

 

 

Soovitame teha reisitõrkekindlustuse, mis garanteerib reisijale hüvitise reisist mõjuva takistuse tõttu loobudes.
Reisija on kohustatud tutvuma Tensi-Reiside pakettreisilepinguga!
Tagasi Üles