Taani Legoland

Reisi lühiinfo

HIND:
al. 529 €

 

Vaata reisi marsruuti

 

Legoland

 

Legoland

 

Legoland

 

Legoland

 

Legoland

06.08 - 08.08.2019
1. päev

Kogunemine Tallinna lennujaamas …… kl 04.30. Lend Tallinn-Riia kl 05.55-06.40; Riia-Billund kl 07.30-08.30 (NB! Kohalikud ajad. Palun kontrollige lennuaegu paar päeva enne reisi). Läheme ja paigutame oma pagasi hotelli hoiuruumi ning sõidame lõbutsema LEGOLANDI – miljonite klotside mängumaale. Lego pereäri on taanlaste au ja uhkus ning Billundis asuv Legoland on külastajatele avatud juba aastast 1968. Legolandi parke on avatud maailmas mujalgi, kuid kuna Lego sünnilugu on alguse saanud just siit väikesest linnakesest, siis on see kahtlemata tähelepanuväärseim omasuguste parkide seas. Alates 60ndatest on Legolandi parki hulganisti lisainvesteeringuid tehtud ning Billund elab ja hingab Lego tähe all rohkem kui ei kunagi varem. Igal algaval hooajal rajatakse Legolandi juurde uusi teemaparke või atraktsioone. Aastal 2012 avati nt Polaarmaa, kus sõidab ringi Ameerika raudtee stiilis kiirrong ja kus elavad päris ehtsad pingviinid. Meeletul kiirusel kihutav rong viib teid aga otse jääkaru koopasse! Legolandis jagub tegevust ja avastamist alates päris pisikestest kuni vanaemade-vanaisadeni välja. Pered saavad osaleda tuletõrjevõistlustel, mürada veelahingutes piraadilaevadel, sõita kanuuga, lasta endid hirmutada kummitustemajas ja palju-palju muud. Aastal 2016 avati laseritega varustatud Ninjago ala, kus saab proovile panna oma võitluskunstideoskused. Kui jalad ära väsivad saate teha tiiru Legorongiga või vaadata jahedas kinos Lego Studio poolt valmistatud vahvaid 4D lühifilme. Legolandis asub ka mitmeid peredele mõeldud söögikohti. Väravapiletiga pääseb Legolandis kõikjale, vaid need lapsed, kes otsustavad endile Legolandi liikluslinnakus juhiload soetada, peavad plastikust kaardile trükitud lubade eest pisut veel rahakotist välja käima. Aga load näevad välja nagu päris!

Kuna turistide huvi Legolandi vastu on suur, siis pingutatakse väga, et kogu Billund oleks lastega saabuvatele peredele üks tore ja mõnus peatuspaik. Billund on äärmiselt armas ja lastesõbralik koht, kus oma laste või lastelastega väärtuslikku aega veeta! Majutus 2 järgnevat ööd Zleep hotellis (2-4-sed toad).

2. päev

Hommikusöök rootsi lauas. Teise päeva hommikul võib iga perekond otsustada, kas on soov jätkata müramist Legolandis. Esimesel päeval jõudsite ehk juba pargile ringi peale teha ja kõik atraktsioonid läbi uudistada. Nüüd saate meeldima hakanud kohti uuesti külastada ja rohketele detailidele tähelepanu pöörata. Võimalus on teha Legolandiga ka väike paus ja minna täna hoopis Legomajja. Legolandi kahepäevapileteid ei pea kasutama järjestikustel päevadel.

Legomaja (House of Brick) avati septembris 2017. Billundi linnasüdames asuv mängulise arhitektuuriga Lego esindusmaja teeb suure austusavalduse Lego klotsile ja selle ajaloole. Maja fassaadi mööda on võimalik ronida hoone erinevatele tasanditele, kus peidus mänguplatsid. Keldrikorrusel paiknevas muuseumis on väljas ka Lego pere-ettevõtte esimesed mänguasjad päris algusaegadest. Need polnudki siis veel legoklotsid, vaid hoopis järelveetavad puupardid ja mängurongid. Meisterdamist ja avastamist jagub maja igal korrusel. Võimalik on oma legoehitised muuta ka arvutiekraanidel liikuvateks. Legomaja külastuse jaoks soovitame planeerida vähemalt 4-5 tundi.

Soovijatele õhtupoolikul väike jalutuskäik giidiga läbi skulptuuride pargi loodusraja Billundi vanalinna. Huvitavat tegevust leidub terveks päevaks kogu perele. Öömaja samas hotellis.

3. päev

Hommikusöök rootsi lauas. Pagasi paigutame hotelli hoiuruumi. Lisaks Legolandis müramisele ja Legomaja avastamisele saab Billundis asuvas Lalandia keskuses, Aquadomi nimelises veepargis nautida ka veemõnusid. Aquadome on lausa 10 000 m² suurune veepark. Väidetavalt on see hetkeseisuga ka Põhja-Euroopa suurim veepark. Lisaks Aquadome´ile asuvad Lalandias ka laste mängupark Monky-Tonky, batuudid, ronimisseinad, keeglirajad ja talvemaailm, kus saab uisutada. Lalandias on ka mitmeid peredele mõeldud restorane ja pisut ka erinevaid kaupluseid. Tegevust ja uudistamist jätkub Billundis terveks päevaks. Õhtul võtame pagasi ja läheme lennujaama. Lend Billund-Riia kl 19.30-22.20; Riia-Tallinn kl 23.10-23.59 (NB! Kohalikud ajad. Palun kontrollige lennuaegu paar päeva enne reisi). Reis lõpeb Tallinna lennujaamas.

HIND:
4-ses toas 529 € korduvreisija soodushind / 559 € tavahind
                               * lai voodi kahe eraldi tekiga, nari, voodide alt väljatõmmatav lisavoodi

3-ses toas 549 € korduvreisija soodushind / 579 € tavahind
                               * lai voodi kahe eraldi tekiga, nende kohal nari

2-ses toas 579 € korduvreisija soodushind / 609 € tavahind
                               * kaks kõrvuti voodit

Korduvreisija soodushind kehtib Tensi-Reiside korduvreisijatele ja kõikidele uutele broneerijatele kuni 07.02.2019.

HINNA SEES:

  • lennupiletid Tallinn-Billund-Tallinn,
  • lennujaamamaksud 25 € (24.08.2018 seisuga, võivad muutuda),
  • öömaja koos hommikusöökidega rootsi lauas,
  • transfeerbussid hotelli ja Legolandi/Lalandia vahel,
  • giid-grupijuht,
  • käibemaks.

LISATASU EEST (tellimine ja tasumine enne reisi):

  • tervisekindlustus või tervise- ja reisitõrkekindlustus (hinnad sõltuvad vanusest), küsi ka perekindlustust.

KAASA: kuni reisi lõpuni kehtiv EV pass või ID-kaart, ujumisriided, käterätt. Kontrollige varakult laste dokumentide olemasolu ja kehtivust.

 

Lendudel teenindab Air Baltic. Lennukisse on lubatud tasuta kaasa võtta üks äraantav pagasiühik kaaluga kuni 20 kg. Lisaks võib salongi võtta käsipagasi maksimummõõtmetega 55x40x23 cm ja kaaluga 8 kg. Pagasireeglid: https://www.ecaa.ee/et/reisimine-ohutus-lennundusjulgestus/mida-ei-tohi-reisile-kaasa-votta

* Mugavat transporti Tallinna lennujaamast Tartusse pakub AirportShuttle. Vaata lähemalt http://www.tartaline.ee/


Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.

 

Mõningad hinnad, tasumine kohapeal  (2018. a. andmetel, võivad muutuda sõltumata reisikorraldajast): 

Lego House

229 DKK

Legolandi 1-päeva pilet  

Legolandi 2-päeva pilet

375 DKK (lapsed alla 3a tasuta)

474 DKK (lapsed alla 3a tasuta)


(lapsed tasuta, kui on kaasas vaucherid kauplustes olevatest
 

Lego reklaambrošüüridest). Ostes kahepäevapileti ei pea

tingimata käima kahel järjestikusel päeval.

Võib teha vahele hoopis veepargipäeva.

NB! Pileteid on võimalik ette osta ka Legolandi koduleheküljelt

https://www.legoland.dk/en/tickets/prices-and-tickets/

Veekeskuse Lalandia päevapilet  
täisk. 270 DKK / 220 DDK lastele alla 12a

 

 

Soovitame teha reisitõrkekindlustuse, mis garanteerib reisijale hüvitise reisist mõjuva takistuse tõttu loobudes.
Reisija on kohustatud tutvuma Tensi-Reiside pakettreisilepinguga!
Tagasi Üles