Portugal

Reisid toimuvad

13.09-11.10.2019

Väljumised reede
Kestvus 7 ööd, 14 ööd

Küsi lisainfot ja pakkumist meie kontoritest või puhkus@tensireisid.ee

 

Portugalis on võrratud rikkused, mida nautida. Uskumatu kultuuripärand, merevallutuste ajalugu, mitmekesine loodus ja lopsakas vahemereline taimestik. Külastajaid kutsub iidne linn Lissabon. Igas Portugali paigas on ootamas kaunis kunst, käsitöö ja omapärane arhitektuur.

Portugali puhul ei saa mainimata jätta romantikat. Kuidas saakski, kui mõelda Portugali ümbritseva kauni sillerdava mere peale. Portugallasi ja merd ühendab pikk ja sügav armastus. On ju kuulsad maadeavastajad need, kes just nendelt lainetelt alustasid oma ajaloolisi avastusretki.

Kuna meri tõotas alati uusi saabujaid, on portugallased omandanud südantsoojendava külalislahkuse kunsti. Idüllilise Bussaco linna, kaunite paleede, maapiirkonna valduste ja mõisate, nagu näiteks Solar da Reda Douro jõe kallastel, külastajaid ootab alati soe vastuvõtt.

Portugal lummab külastajat oma valguses ja värvides. Sätendav valgus merelt, mis puude vahelt paistes on veel müstilisem, ja erinevad varjudemängud on oma iluga inspireerinud luuletajaid, kunstnikke ja armastajaid.

Portugali imeline loodus, meri, sadamalinnad, väikesed külakesed ja sõbralikud inimesed on vaid väike osa kõigest, mida Portugalil pakkuda on.