Korfu

Reisid toimuvad 14.05-09.07, 03.09-15.10.2019
Väljumised teisipäev
Kestvus 7 päeva, 14 päeva

Küsi lisainfot ja pakkumist meie kontoritest või puhkus@tensireisid.ee

 

Korfut, Joonia mere rohelisimat saart, ilmestavad haljendavad oliivi- ja küpressisalud, metsaga kaetud kõrguvad mäenõlvad ja läbipaistva veega maalilised lahesopid. Puhkajate rõõmuks on suvisel Korful garanteeritud päikesepaiste ja soe meri.

Kultuurihuvilisi rõõmustab rahvusvahelise atmosfääriga Korfu linn, kus võib tunnetada saart möödanikus valitsenud veneetslaste, prantslaste ja brittide mõjul tekkinud põnevat kultuurilist sümbioosi. Arhitektuurilt meenutab linn pigem Veneetsiat kui Kreeka linnu. Vaatamist väärib Korfu lähedal asuv uusklassitsistlik Achillioni palee oma luksusliku sisutuse ja kaunilt kujundatud aedadega. Antiikaega viib meid tagasi suurejooneline Butrinti antiiklinn, mis on UNESCO kultuuripärandi nimekirja kantud ja asub kõigest 25 minutilise praamisõidu kaugusel asuvas Albaanias.

Tänu selgele ja puhtale mereveele on Korful head sukeldumisvõimalused, korraldatakse erinevaid sukeldumisretki koobastesse ja laevavrakkide juurde. Saarel saab rentida mopeede, jalgrattaid ning rendiautoga pääseb ligi ka saare kaugematele soppidele.

Korfult on võimalik lisaks lähedalasuvatele väikesaartele ning mandri-Kreekale külastada ka Albaaniat, mis asub vaid 25 minutilise praamisõidu kaugusel.

Korfu kütkestab oma rohelisuse, maalilise looduse ja vahelduva maastikuga. Kristallselge merevesi, suur valik erinevaid randu ja kaunid privaatsed lahesopid on iga rannapuhkaja unistus. Mainimata ei saa ka jätta imelist Kreeka kööki, mida Korfus igal võimalusel nautida saab.