Tulbimeres Holland ja lillefestival

Reisi lühiinfo

HIND:
al. 569 €

 

19 vaba kohta


Loe ka reisijuttu Hollandist:

 

Vaata reisi marsruuti

 

 

Amsterdam

 

keukenhof

 

juust

 

Zanse

 

keukenhof

 

Zanse

 

Keukenhof

 

Volendam

 

Delft

18.04 - 25.04.2018
STOCKHOLM – HET LOO LOSS – KEUKENHOF – MADURODAM – DELFT – ZAANSE-SCHANS – AMSTERDAM – VOLENDAM – BERLIIN

Võimalus viibida 50-aastase traditsiooniga lillefestivalil - näha oma silmadega majakõrguste lilleskulptuuride liikuvat rongkäiku Lisse’is, külastada maailma suurima sibullillede kollektsiooniga ainulaadset Keukenhofi aeda. Saate nautida kontrastiderikast Amsterdami tuledes virvendavatel kanalitel, heita pilk kogu Hollandile miniatuuris (Madurodam). Väike bussiring uuenenud Berliinis.

1. päev

Väljasõit Tartust kl. 14.00 Vanemuise alumisest parklast. Tallinlastega kohtume sadamas D-terminali ees parklas meie bussi juures kl. 17.00. Tallinki luksuslaev väljub kl. 18.00 (NB! Väljasõiduajad võivad muutuda juhul kui laevade väljumisajad muutuvad! Palun kontrollige!) Laeval meelelahutusprogramm, õnnitleme sünnipäevalisi, laulame karaoket ja tantsime hea tantsumuusika saatel, hoogsad võistlused panevad kaasa elama ja meeleolukas keskööshow teeb tuju heaks, ilusa ilma puhul saab laevatekil nautida merre loojuvat päikest. Öömaja B-klassi 4-ses kajutis (4 inimest kajutis).

2. päev

Kl. 10.15 saabume Stockholmi. Sõit läbi Rootsi, Taani. Sõit praamiga Saksamaale. Praamil võimalus süüa õhtusööki (lisatasu eest, al 8 €). Öömaja Lübeckis IBIS budget hotellis (2-sed toad).

3. päev

Hommikusöök. Sõidame Hollandisse. Külastame Het Loo paleed, endist kuningliku perekonna suveresidentsi. Suurejoonelise barokkaiaga ümbritsetud hoonete kompleks on üle 300 aasta teeninud Hollandi kuninglikku perekonda. 1984. a. avati palee ka avalikkusele kui muuseum. Uhke barokkaed erinevatel tasapindadel on loodud 17. saj. Hollandi eesrindlikumaid aiaarhitektuurireegleid jälgides. Peahoone on lihtne ja praktilise lahendusega, moodustades toretseva aiaga imeliselt harmoonilise terviku. See on olnud kodu läbi mitme sajandi. Just siin on toimunud mitmed ülitähtsad kohtumised. Jõuame Amsterdami. Õhtune kanalisõit ja “punaste laternate rajoon”. Majutus 2 järgnevat ööd samas ***hotellis (2-sed toad).

4. päev

Hommikusöök. Varahommikul väljasõit ühte Hollandi tulbipõldude piirkonda, kus külastame suurejoonelist Keukenhofi lilleaeda, mis on ainus omataoline Euroopas. Avatud vaid kaks kuud aastas. Peenardel õitsevad tuhanded tulbid, nartsissid, hüatsindid. Paviljonides on igal aastal uus kujundus ja uutel teemadel lillekompositsioonid. Lõuna ajal jälgime Lisse'i ümbruses lilleparaadi. See on Hollandi igakevadine uhkus. Suurte autodel veetavate lillekompositsionide paraad läbib päeva jooksul 40 km pikkuse teekonna, saatjateks orkestrid ja võluvad trummitüdrukud. Külastame Madurodami - “Mini Holland”- kus uskumatult lühikese ajaga saab ülevaate kogu Hollandist. Õhtune jalutuskäik Delftis, linnas, mis on üle maailma tuntud tänu oma sinivalgele keraamikale. Puudega ääristatud kanalite, kuulsate ehitiste ja muuseumidega on Delft üks Madalmaade võluvamaid linnu.

5. päev

Hommikusöök. Sõidame Zaanse-Schansi vabaõhumuuseumi - 17. sajandile iseloomulikku tuulikute külla. Juustufarm, kus saab degusteerida ja kaasa osta ehtsat hollandi juustu. Puukingatöökojas näeme kuidas valmivad kuulsad hollandi puukingad. Amsterdam - palju kaunite fassaadidega rikaste kaupmeeste häärbereid, omapärane atmosfäär, kus on läbi põimunud maailmakuulsad kunstimuuseumid kontrastiderikaste kaubandus-tänavatega. Linnaekskursioon. Vaba aeg muuseumide külastamiseks (omal valikul) või jalutuskäiguks linnas. Seejärel külastame Volendami kaluriküla – ühte maalilisemat paika Hollandis. Sõit öömajja. Öömaja ***hotellis (2-sed toad).

6. päev

Hommikusöök. Alustame kojusõitu läbi Saksamaa. Õhtune Berliin. Rohkem kui ükski teine Euroopa pealinn sümboliseerib Berliin ulatuslikke muutusi, mis on viimasel sajandil Euroopas aset leidnud. Linnaekskursioon bussiga. Uus modernne Riigipäevahoone oma hiigelsuure valgustatud klaaskupliga paistab kaugele ning sellest on saanud uuenenud Berliini sümbol. Brandenburgi värav kõneleb linna taasühinemisest. Unter den Lindeni (Pärnadealune puiestee) 61m laiune puiestee oli omal ajal Berliini esindustänav. Alexanderplatzi keskel asub 365 m kõrgune teletorn, selle ümber laiub avar, rahvasuus Alexi nime all tuntud väljak, mis enne sõda oli Berliini süda ja tuiksoon. Potsdami plats on peale taasühinemist muutunud kihavaks kunsti-, meelelahutuse, kauplemise ja ärikeskuseks. Kõrgustesse tõusevad uued klaashooned, mis majutavad hiigelettevõtete peakontoreid. Öömaja IBIS budget hotellis (2-sed toad).

7. päev

Hommikusöök. Sõit läbi Saksamaa, Poola. Öömaja Lomzas ***hotellis (2-sed toad).

8. päev

Hommikusöök. Sõit läbi Poola ja Baltimaade. Hilisõhtuks kodus marsruudil Ikla-Tallinn-Tartu.

HIND:
569 € korduvreisija soodushind

599 € tavahind

 (IBIS budget hotellides on toas üks lai voodi ühise tekiga ja nari)

Korduvreisija soodushind kehtib Tensi-Reiside korduvreisijatele ja kõikidele uutele broneerijatele kuni 31.12.2017.

HINNA SEES:

 • laeva- ja praamipiletid,
 • koht B-klassi 4-ses kajutis (4 inimest kajutis), 
 • öömajad hotellides (2-sed toad) koos hommikusöögiga,
 • mugavustega buss,
 • suurte kogemustega giid-grupijuht ja eestikeelsed ekskursioonid,
 • käibemaks.

LISATASU EEST (tellimine ja tasumine enne reisi):

 • tervisekindlustus või tervise- ja reisitõrkekindlustus (hinnad sõltuvad vanusest),
 • hommikusöök laevas (10.50 € täisk, 6.50 € laps 12-17a, 4.50 € laps 6-11a),
 • õhtusöök laevas (33 € täisk, 15.50 € laps 12-17a, 10.50 € laps 6-11a),
 • kahene kajut (B2) laevas Tallinn-Stockholm,
 • ühene tuba 177 €.

KAASA: kuni reisi lõpuni kehtiv EV pass või ID-kaart.


Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.

 

Mõningad hinnad, tasumine kohapeal (2017. a. andmetel, võivad muutuda sõltumata reisikorraldajast):

Het Loo palee (grupihind)  12.50 €
Amsterdami kanalisõit   9 € 
Keukenhof'i aed (grupihind)  13.50 € (tavapilet 16 €, 4-11a laps 8 €)
Van Goghi muuseum  17 € (kuni 18a tasuta) 
Madam Tussaud vahakujude muuseum   22.50 € (5-15a laps 18.50 €)  
Madalmaade Kunstimuuseum   17.50 € (kuni 18a tasuta)
Madurodam (grupihind) 11 €  
Poolas lõunasöök u. 25 PLN; WC - 1 PLN
Leedus lõunasöök al. 10 €

 

 

Soovitame teha reisitõrkekindlustuse, mis garanteerib reisijale hüvitise reisist mõjuva takistuse tõttu loobudes.
Reisija on kohustatud tutvuma Tensi-Reiside pakettreisilepinguga!
Tagasi Üles