Bulgaaria

Burgas  
Reisid toimuvad 14.05 - 13.09.2019
Väljumised teisipäev, neljapäev, reede, pühapäev
Kestvus 7-14 ööd
   
Varna  
Reisid toimuvad 13.05 - 15.09.2018
Väljumised esmaspäev, kolmapäev, reede, reede, pühapäev, sõltuvalt perioodist
Kestvus 7-14 ööd

Küsi lisainfot ja pakkumist meie kontoritest või puhkus@tensireisid.ee

 

Bulgaaria on üks Euroopa kõige iidsemaid riike, mis paistab silma oma sajanditepikkuste traditsioonide ning väga rikka ajaloo poolest.

Bulgaaria asub Balkani südames ja on väga rikas kultuuriliste ja ajalooliste vaatamisväärsuste poolest. Iga seikleja hing jääb Bulgaaria hästi välja arendatud mägi- ja mereturismi võimalustega rahule. Kuurortides on loodud suurepärased puhketingimused ning seal pakutakse laialdasi võimalusi meelelahutuseks. Bulgaaria loodus on kordumatu, maaliline ja väga mitmekesine: suured Doonau madalikud, kõrgustikud, kõrgtasandikud ning muidugi kaunid Musta mere liivarannad ja suurepärased mägikuurordid.

Unustamatud on folklooriõhtute tantsud hõõguvatel sütel, romantilised merereisid laeval või jahil, põnev Maasturisafari - ekstreemspordi armastajatele.

Sunny Beach on vaieldamatult Bulgaaria Musta mere äärse rannikuala suurim ja elavaim kuurort, mis paistab silma hea kvaliteediga teenuste ja sõbraliku atmosfääri poolest. Asub 35 km Burgasest põhja pool ja Varnast 100 km kaugusel. Pikk kuldse liivaga rand, selge vesi, smaragdroheline meri ja puhas õhk on peamised tegurid, mis meelitavad reisijaid siia Musta mere rannale. Erinevad veespordi harrastamise võimalused, head tenniseväljakud, ratsutamisväljak, keegliklubi, minigolfi-ja rannavõrkpalliväljakud kutsuvad aktiivset puhkajat. Sunny Beachis pööratakse erilist tähelepanu laste aktiivsele puhkusele- neile on loodud tenniseväljakud, ajaveetmisvõimalused spordikoolis ja ööpäevaringselt avatud lasteaiad.  Siinsed restoranid ja tavernid, mis pakuvad folklooriprogramme, lisaks kõrtsid, kohvikud, ööklubid, baarid ja varieteed on kõik turistide päralt. 

Bulgaaria kuulsaim ja populaarsem puhkusepaik on Golden Sands. See kuurortlinn asub Varnast 18 km kaugusel põhjas, Musta mere rannikul. See on 3,5 km pikk ja kohati koguni 100 meetrit lai peenikese kollase liivaga mererand. Golden Sandsi territooriumil on 17 mineraalveebasseini, lisaks mitu tervisekeskust. Linn on tunnistatud riigi puhtamaks kuurordiks ja samuti on pälvinud laitmatu ökoloogilise puhtuse säilitamise eest rahvusvahelise sinise lipu märgi. Kuurordis on loodud puhkajatele ideaalsed tingimused, seetõttu ongi ta siinse ranniku ala elavaim kuurort.