Alustasime eelregistreerimist 2019. a. reisidele

Siin vaid väike valik reise... kõik meie reisid leiad REISIKALENDRIST

Las Palmas

UUDIS! Igavese suve saar - Gran Canaria 13.-20.03

Gran Canaria lõunarannik on kanaaridest kõige päikeselisem. Looduse poolest Tenerifest ja Fuerteventurast põnevam. Mägine maastik kaljuste teeservadega, rohelised kuurordid ning valik tumeda ja heleda liivaga randu – selline on Gran Canaria loodus.

Madeira

Paradiisisaar Madeira 08.-15.04

Kevadine Madeira - soe ja mahe kliima ning rikkalik loodus. Parim puhkusepaik neile, kes armastavad päikest, loodust ja aktiivset puhkust. Dramaatilised mäed Nunnade orus ja Pico do Arieirol. Lilleõites botaanikaaed, orhideede aed. Võrratu Monte Palee aed, kummaline kuumaastik ja võrratud vaated Sao Lourenco poolsaarel, UNESCO kaitsealusedloorberimetsad ja levadamatk, unistavalt kulgev aeg Funchalis.
Soovijatele džiibisafari radadel, kuhu suure bussiga ei pääse, mereretk delfiine või vaalu vaatama, rahvusõhtusöök Madeira laulude ja tantsudega.

Holland

Istanbul tulpide õitseajal 10.-14.04

Tulbimeres Holland ja lillefestival 10.-14.04

Maailmakuulus lillefestivali paraad, ainulaadne Keukenhofi lilleaed, Het Loo palee, Zaanse-Schansi vabaõhumuuseum, Volendami kaluriküla, Madurodam ja Mini-Holland, Delft, Amsterdam.

Portugal

Andaluusia võlude kütkes 26.04-02.05

Portugali ringreis 20.-26.05

Rikkaliku ajaloopärandiga maa oma linnade, mägede ja mõnusate puhkerandadega. Ei puudu ka veinid, muusika ja lõbustused. Riik, mille olnud aegade vägevust kinnitavad paljud võimsad ehitised üle kogu maa, eredamateks näideteks kloostrid ja kirikud.

Viin

Viin ja Doonau org 24.-27.05

Viin. Väljasõit Doonau orgu. Melki klooster ja veinimõis Wachau kaunis piirkonnas. Armsad väikelinnad Dürnstein ja Tulln.                         

UUDIS! Romantiline Saksamaa 28.05-01.06

Romantiline Baierimaa 09.-14.07

Moskva

UUDIS! Moskvasse! 06.-09.06

See on linn, mis väärtustab oma ajalugu, kuid püüab iga hinnast eest kaasas käia ka tänapäeva modernse eluoluga. Võib-olla on see just see, mis teeb Moskvast ühe erilisema reisisihi, mis üllatab ja jätab Sind sõnatuks igal külastusel.

Mallorca

Mallorca kultuuri- ja puhkusereis 09.-16.07

Muretu meelega Mallorca! Maaliline loodus, imelised liivarannad valge, peene liivaga, romantilised kaunid lahesopid, varjulised vahemerelised männimetsad kaldaid ääristamas, supelrannad türkiissinise veega...

Pariis

Pariis – London 15.-20.07

Kaks imelist suurlinna ühel reisil. Pariis, unistuste linn! Laevasõit Seine’il, Versailles loss, Canterbury katedraal, ainulaadne London, laevasõit Thames'il.

Fäärid

Suvine Taanimaa 08.-12.07

Rootsimaa kaunimad paigad 17.-21.07

TAAS! Fäärid – rohelised kaljusaared 18.-22.07

Fääri saared on kui veest välja ulatuvad tahukad, mille vaiksetel rohumaadel näksivad rohtu lugematud lambad, kõrged kaljuservad on vallutatud linnuparvede poolt. Fäärid ongi maailma kõige lamba- ja linnurohkem paik. Roosad, punased, kollased, helesinised ja rohelised majakesed nagu laste käest pillatud erksavärvilised klotsid murumättad peas. Hingetuks võtab see ilu, avarus ja võimsus, mille sünnihetk jääb 50-60 miljoni aasta taha. Lambad on andnud saarele nimetuse Lambasaared.

Šveits

TAAS! Muinasjutuline Šveits 17.-21.07

Šveits - vapustav loodus, mäed, lilleehtes linnakesed, puhtus, hoolitsetus, loodussõbralikkus, turvatunne… Kuulus oma kellade, pankade ja suurepärase šokolaadiga. Šveitsi linnakesed – lilledega kaunistatud purskkaevud, kilomeetripikkused arkaadid, katusega puusillad, seinamaalingud… Kristallselges õhus kostab karjakellade helinat. See ei ole vanaema piltpostkaart vaid Šveitsi tõelisus.

Tirool, Dolomiidid ja Põhja-Itaalia 18.-23.07

Kiiev

UUDIS! Nädalalõpp Kiievis 18.-21.07

Rikka ajalooga Kiiev võlub külastajaid oma kontrastidega, siit leiab nii vanu suursuguseid kirikuid kui moodsat arhitektuuri, linnasaginat kui ka ilusaid parke ning rohelust.

Püreneed

Šotimaa – Inglismaa 23.-30.07

Edela-Prantsusmaa ja Baskimaa 24.-30.07

UUDIS! Baskimaa ja Püreneed 31.07-06.08

Imelised mäed, tänavapeod, muuseumid ja parim toit kogu Hispaanias. Baskimaal elab saladusliku päritoluga muistne rahvas. Arvatakse, et nad võivad olla Euroopa vanim rahvus. Baskid on tuntud oma sõltumatuse poolest, nad on uhked oma kultuuri eripära ja kummalise keele üle. Oma keel, oma müüdid, oma kunst. Bask on üksnes see, kes oskab baski keelt. Lahutamatu osa baski kultuurist on armastus hea toidu vastu. Öeldakse, et baskide populaarsem spordiala on söögivalmistamine. Neil on oma kuulsad gastronoomiaseltsid ja toiduarmastajate ühingud txokos’id. Püreneed on eheda looduse nurk Lõuna-Euroopas.

Rügen

UUDIS! Põhja-Saksamaa meka - Rügeni saar 15.-20.08

Rügen - vaheldusrikka loodusega Saksamaa suurim saar. Järsud lumivalged kriidikaljud, sopiline rannajoon, lainjad künkad, ilusad kuurortlinnad ja külakesed. Arkona - Saksamaa Nordkapp, 46 m üle merepinna.

Dinant

UUDIS! Belgia - Luksemburg 17.-21.08

Belgia on väike riik, kuid elanikke on siin tublisti. Kitsukesel maalapil elab kirju seltskond - flaamid, valloonid, prantslased ja sakslased, kes on siia aegade jooksul kokku kuhjanud haruldased arhitektuuri-, kunsti- ja kultuurivarad. Ärge unustage proovida kuulsat belgia sokolaadi või mõnda 500 õllesordist. Üks väikeriikidest- Luksemburg oma kauni asukohaga pealinna ja Moseliäärsete veiniküladega. 

 

 

Valik täieneb pidevalt! Kõik meie reisid leiad REISIKALENDRIST